Masaż relaksacyjny, klasyczny, odchudzający

Masaż relaksacyjny

masaż dla każdego, masaż dla Ciebie

masaż warsawa Masaż Relaksacyjny oddziałuje na mięśnie, skórę oraz układ krążenia ale głównym jego zadaniem jest kojący wpływ na układ nerwowy i na nasze samopoczucie.
Masaż relaksacyjny, likwiduje napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, pomaga też w walce z bezsennością.

Dzięki temu że ruchy wykonywane w trakcie masażu są płynne i spokojne, ma on funkcję relaksacyjną.
Delikatny dotyk, rytmiczne i łagodne ruchy uspokoją naszą duszę i ciało. Przytłumione światło, które towarzyszy przy masażu dodatkowo wprowadzi nas w przyjemny nastrój. Świece, kadzidełka, kominki zapachowe, wszystko to wpływa na to że wykonywany masaż relaksacyjny jest jeszcze bardziej skuteczny.
Do wykonania masażu zwykle używa się aromatycznej oliwki, która dodatkowo pobudza nasze zmysły.

Stres jest jedną z głównych przyczyn takich dolegliwości jak: bóle pleców, szyi, głowy, przemęczenie oczu, słaba zdolność koncentracji, depresja, nadpobudliwość, irytacja, wysokie ciśnienie krwi, wyczerpanie itd. Masaż relaksacyjny będzie bardzo dobrym rozwiązanie tego typu problemów.

Masaż relaksacyjny zamówiony dla kogoś bliskiego jest doskonałym pomysłem na prezent. Coraz częściej jest zamawiany dla partnera z okazji różnego rodzaju rocznic lub dla rodziny na przykład z okazji Dnia Matki. Masaż jest też alternatywnym prezentem od koleżanek dla przyszłej panny młodej przy okazji wieczoru panieńskiego. Przecież nie każdy przyszły mąż pozwoli na męski striptease:). Masaż relaksacyjny sprawdza się doskonale relaksując osobę przed wieczornymi tańcami.

Masaż relaksacyjny całościowy - 60-70 minut -90 zł

Cennik masaży

Ceremonia Uzdrawiania Ciała
ok. 120minut
200 PLN

Karnety Masaże
Masaż w Warszawie Karnet
4 masaże [400 PLN]
Masaż relaksacycjnyKarnnet
10 masaży [1000 PLN]
Masaże relaksacycjne dla dwojgaMasaż dla dwojga
[200 PLN]

Masaż Warszawa Wojciech Lisak©WL 2013

| masaże | masażysta| kontakt