masaż warsawa

Masaż - korzyści dla ciała i duszy

Masaż jest formą pracy z ciałem, pochodzącą z dawnych świątyń. Służy oczyszczeniu, wzmocnieniu i uzdrawianiu, a często był i jest też rytuałem przejścia - wejścia w nowy etap życia. Masaż może trwać nawet 2 godziny jako ceremonia uzdrowienia. Towarzyszy mu muzyka oraz otoczka w postaci nastrojowego oświetlenia i zapachowych olejków, kadzideł, świec.

Za każdym razem, kiedy zbliżają się nowe, istotne wydarzenia w naszym życiu polecam, aby poprzez masaż usunąć lęki związane z nową drogą.
Uważa się, że w ten sposób człowiek wprowadzany jest w stan podwyższonej świadomości. Osiąganie tego szczególnego stanu ciała i ducha daje możliwość uwolnienia napięcia, ale również dostęp do wizji i informacji z najwyższego poziomu oraz szczególnie cenny kontakt z własną duszą.

Masaż jest idealnym środkiem na szybkie i często niedbałe życie, na nadmiar bodźców atakujących ludzi zewsząd, na wypalenie zawodowe lub stany depresyjne. To zwrot w kierunku siebie samego i powiedzenia sobie "to mój czas, to ja sam jestem w tej chwili najważniejszy dla siebie".
Często wszechświat potrafi nadspodziewanie szczodrze wynagrodzić ludzi za taki zwrot w życiu.

Należy pamiętać, że masaż to cała ceremonia, w której muzyka jak i wszystkie inne elementy są tak samo ważne. Masaż daje odczucie głębokiej relaksacji, pozbycia się uciążliwych napięć, powrotu do harmonii w ciele i spokoju w umyśle.

Cennik masaży

Ceremonia Uzdrawiania Ciała
ok. 120minut
200 PLN

Karnety Masaże
Masaż w Warszawie Karnet
4 masaże [400 PLN]
Masaż relaksacycjnyKarnnet
10 masaży [1000 PLN]
Masaże relaksacycjne dla dwojgaMasaż dla dwojga
[200 PLN]

Masaż Warszawa Wojciech Lisak©WL 2009

| masaże | masażysta| kontakt