Masaż Wyszczuplający

masaż wspomagający odchudzanie

masaż warsawa Masaż wyszczuplający (odchudający) polega na zastosowaniu odpowiednich technik masażu oraz kremów i olejków powodujących efekt wyszczuplający i modelujący sylwetkę.
Ten rodzaj masażu stosuje się również podczas walki z cellulitem.

Masaż wyszczuplający poprawia mikrokrążenie, co prowadzi do poprawy cyrkulacji krwi w naczyniach włosowatych, i poprawy estetyki skóry. Masaż ten rozbija i rozdrabnia podskórną tkankę tłuszczową, usuwa toksyny z organizmu, reguluje płyny ustrojowe, przyspiesza przemianę materii, polepsza ukrwienie skóry, wzmacnia przesilone mięśnie i stawy w wyniku przeciążenia organizmu nadwagą.
Masaż wyszczuplający wpływa na układ hormonalny oraz immunologiczny, powodując wzmocnienie układu odpornościowego.
W czasie serii specjalnie dobranych zabiegów masaży wyszczuplających wskazane jest także wykonywanie ćwiczeń fizycznych oraz przestrzeganie odpowiedniej diety, co wzmacnia efekty masażu. Ćwiczenia przyspieszają bowiem spalanie tkanki tłuszczowej i usuwanie toksyn, a dieta nie pozwala na ponownie zanieczyszczenie organizmu.
Sam masaż trudno nazwać odchudzającym. Masażysta nie "zabierze" nam zbędnych kilogramów. Wagi nam nie ubędzie. Jest to niemożliwe. Poprawi się natomiast elatyczność skóry a przede wszsytkim masaż przyspieszy nam cały proces związany z odchudzaniem. Dlatego masaż odchudzający nie odchudza ale wspomaga odchudzanie i modelowanie sylwetki.

Masażysta Warszawa Wojciech Lisak

Cennik masaży

Ceremonia Uzdrawiania Ciała
ok. 120minut
200 PLN

Karnety Masaże
Masaż w Warszawie Karnet
4 masaże [400 PLN]
Masaż relaksacycjnyKarnnet
10 masaży [1000 PLN]
Masaże relaksacycjne dla dwojgaMasaż dla dwojga
[200 PLN]

Masaż Warszawa Wojciech Lisak©WL 2013

| masaże | masażysta| kontakt